fbpx

BirFatura Yazılım Teknolojileri A.Ş. firmamız  Temmuz 2016 yılında faliyete girmiştir. 2020 Bilişim 500 listesinde yer almış, Eylül 2020 itibariyle Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde edip, 2021 yılında ise “Yılın E-Ticaret Çözümü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Kısa bir sürede kendisini e-ticaret ve entegrasyon sektörlerinde kanıtlayıp rakipleriyle aynı kulvarda yer alarak binlerce kobiye hizmet verir hale gelmiştir.

BirFatura.com; e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen entegre olarak, tek panelden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından isterse Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri özel hazırlanmış, online bir yazılımdır. EDönüştür.com ise e-ticaret sektörü dışındaki firmaların kullanabileceği diğer yazılım hizmetimizdir. 

2023 yılında faaliyete geçirdiğimiz bayilik sistemimiz aracılığıyla hem bayilerimizin hem de markamızın tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlayarak beraber yürümeyi hedefliyoruz. Sizler de BirFatura bayiliği yapmak, bu hedefin bir parçası olmak ister, mevcut portföyünüzü kullanarak yapacağınız satış veya yönlendirmeler doğrultusunda ticaret hacminizi daha da genişletmek isterseniz sizleri de bayimiz olarak görmekten kıvanç duyarız.

BirFatura Bayisi, Bayilik Sözleşmesi sonrası BirFatura Yazılım A.Ş’nin e-fatura dahil diğer e-belge çözümleri sunduğu fatura portalları www.birfatura.com ve www.edonustur.com ‘e ait ürünlerin satışını yaparak BirFatura’dan hakediş elde eden firmalardır.

  • e-ticaret sektöründe satış yapan firma portföylerine sahip işletmeler
  • Portföyü arasında e-faturaya geçmiş veya yakın zamanda geçecek firmalara e-fatura çözümlerimizi sunabilecek şirketler.
  • Sektörden bağımsız olarak GİB Portal üzerinden fatura kesen firmalara satış yapabilecek kişiler.
  • ERP/CRM Muhasebe, Stok takip vb. yazılımları olup e-fatura süreçlerini entegrasyon ile BirFatura üzerinden yapmak isteyen firmalar.

Bayilik sözleşmesi imzaladıktan sonra yönlendirdiğiniz firmalar e-ticaret firması olduğunda, BirFatura ilk alımdaki kullanım bedeli + BirFatura Fatura Kontörü; e-ticaret dışında faaliyet gösteren diğer firmalar ise e-Dönüştür Fatura kontör bedelleri üzerinden kendi satış ağınızı kurabilir, elinizdeki mevcut portföy ve taahhüt ettiğiniz satış üzerinden % oranı ile belirlenecek komisyon sayesinde yaptığınız satışlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

e-ticaret dışı sektörler için e-belge çözümleri sunan markamız e-Dönüştür ‘ün Kontör bayisi; toplu kontör satın alarak mevcut portföyüne talep edilen miktarda sattığı kuruluşların kurulum ve destek süreçlerini kendisinin yönettiği bayilik türüdür. Bu kapsamdaki bayiler, mevcut yazılımlarına entegrasyon ile bağlantı yapıp müşterilerinin faturalarını kendi platformlarından kesmelerini de sağlayabilirler. 

BirFatura olarak 2016 yılından bu yana firmamızı büyüterek yolumuza devam etmekteyiz. 2023 yılında faaliyete geçirdiğimiz bayilik sistemimiz aracılığıyla hem bayilerimizin hem de markamızın tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlayarak beraber yürümeyi hedefliyoruz. Sizler de bu hedefin bir parçası olarak

2021 yılının en başarılı e-ticaret çözümleri markası seçilen BirFatura ile birlikte ticaret hacminizi daha da genişletmek isterseniz aşağıdaki bayilik formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz.

Bayilik Başvuru Formu

Bayilik Başvuru
0